Skladové vozy
4360 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1413 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Nová DACIA JOGGER!

Již od 411 000 Kč

 

 

TAKÉ 7MÍSTNÁ:

Potřebujete více než jen 5místný vůz? Pak je pro vás ideální volbou Dacia Jogger v 7místné variantě. Vyjmutí třetí řady sedadel je navíc opravdu jednoduché, nemusíte z něj tedy mít obavy. Sedadla také můžete nejrůzněji sklápět, vše je tedy velmi flexibilní. 

 

MODERNÍ A PROPRACOVANÝ INTERIÉR:

Interiér nové Dacia Jogger je praktický, prostorný, ale také moderní. Díky multimediálnímu systému s 8“ dotykovým displejem máte vše dokonale pod kontrolou. Ovládat skrze něj můžete vestavěnou navigaci, rádio, ale i svůj telefon, jehož obrazovka může být bezdrátově zrcadlena. Jednoduše tak ovládáte vaše oblíbené aplikace a zároveň se můžete soustředit na silnici před vámi. 

 

 

PŘIPRAVTE SE NA DOBRODRUŽSTVÍ:

Na cestách za zážitky budete připraveni na všechno. A to díky crossoverovým prvkům jako je například větší světlá výška nebo modulární střešní lišty, které snadno přeměníte na příčníky. Můžete tak snadno na střechu připevnit například střešní box. 

 

 

SPOLEHLIVĚ A ÚSPORNĚ: 

Nová Dacia Jogger je dostupná s benzinovými, ale také s LPG motory přímo z výroby. S těmi šetříte nejen životní prostředí, ale také snižujete své náklady na palivo. Zároveň pak na jedno natankování ujedete až 1 300 km. Teď už vás nebude nic limitovat.

 

 
 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců DACIA. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců DACIA.

 

 

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!

Váš dotaz se odesílá...
Váš dotaz se nepodařilo odeslat Zkusit znovu

Více informací vám poskytnou naši prodejci.

Ústí nad Labem - Trmice - Tyršova 864

Ústí nad Labem - Trmice

Tyršova 864
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
Děčín - Teplická 346

Děčín

Teplická 346
Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne Zavřeno

Quattro bonus: pohon 4 x 4 nyní v ceně vozu!

Prověřen terénem i generacemi. Legendární pohon quattro v ceně vozu. Audi je quattro a quattro je Audi. Už více než čtyři dekády udáváme směr v oblasti pohonu všech čtyř kol. Pořiďte si nový vůz a získejte k němu quattro jako bonus.

Akční nabídka Audi

Využijte prémiový operativní leasing pro podnikatele nebo výhodné financování a pořiďte si nové Audi.

Objevte nové možnosti s Cupra Formentor

První model se 100% CUPRA DNA je inovativní SUV kupé, které působí odvážně a silně. S čistým výkonem a sofistikovaným designem přichází Cupra Formentor.