Skladové vozy
4360 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1413 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

NOVÝ RENAULT KANGOO

vůz pro volnočasové aktivity s celou rodinou

již od 590 000 Kč vč. DPH

 

 

PROSTORNÝ A ELEGANTNÍ VŮZ PRO VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Nový Renault Kangoo se svými dynamickými liniemi, LED světlomety ve tvaru C a 17" disky kol nabízí svěží změnu. Uvnitř naleznete pečlivě zpracované detaily a nově přepracovanou palubní desku vybavenou 15 úložnými prostory (44,8 l). To je kombinace pohodlí, požitku a praktičnosti.

 

Multimediální systém easy link:

S tímto multimediálním systémem kompatibilním s Android Auto a Apple CarPlay snadno připojíte svůj chytrý telefon a získáte přistup ke všem vašim aplikacím a online službám prostřednictvím 8“ displeje.

 

 

Asistenční systémy řidiče:

Díky asistentům řidiče, jako je například aktivní systém nouzového brzdění, systém udržování v jízdním pruhu, hlídání mrtvého úhlu a dalším, můžete jezdit bezpečně. Adaptivní tempomat pak dodá vaší jízdě pohodlí.

 

Nekonečné možnosti:

Potřebujete převézt dlouhý náklad? Inovativní střešní lišty můžete snadno změnit na příčníky. S modulárním řešením interiéru, sklopným sedadlem spolujezdce a štědrým objemem zavazadlového prostoru přepravíte zkrátka vše, co potřebujete.

 

 

O platnosti akční nabídky se informujte u našich prodejců RENAULT. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací u našich prodejců RENAULT.

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!

Váš dotaz se odesílá...
Váš dotaz se nepodařilo odeslat Zkusit znovu

Více informací vám poskytnou naši prodejci.

Ústí nad Labem - Trmice - Tyršova 864

Ústí nad Labem - Trmice

Tyršova 864
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
Děčín - Teplická 346

Děčín

Teplická 346
Po - Pá 8:00 - 17:00
So - Ne Zavřeno

Quattro bonus: pohon 4 x 4 nyní v ceně vozu!

Prověřen terénem i generacemi. Legendární pohon quattro v ceně vozu. Audi je quattro a quattro je Audi. Už více než čtyři dekády udáváme směr v oblasti pohonu všech čtyř kol. Pořiďte si nový vůz a získejte k němu quattro jako bonus.

Akční nabídka Audi

Využijte prémiový operativní leasing pro podnikatele nebo výhodné financování a pořiďte si nové Audi.

Objevte nové možnosti s Cupra Formentor

První model se 100% CUPRA DNA je inovativní SUV kupé, které působí odvážně a silně. S čistým výkonem a sofistikovaným designem přichází Cupra Formentor.