Skladové vozy
4350 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1404 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Ford

Ford je slavná značka automobilů. U nás v Kolíně vybírejte z modelových řad Ford Courier, Ford Connect a Ford Custom nebo multifunkčního Ford Transit, který se už stal legendou a prodává se i jako obytný vůz Transit Custom Nugget. A nezapomeňte na Ford Ranger, nejprodávanější terénní pick-up v Evropě.

Mezi osobní modely Ford patří například městský Ford Fiesta, rodinný Ford Focus, nabízený ve verzi Focus kombi, a také oblíbené SUV Ford Kuga, prostorné MPV Ford S-Max a také Ford Galaxy. V prodeji už máme i elektromobil Ford Mustang Mach-E.  A jako pomyslnou třešničku na dortu nabízíme i dvoumístný supersport Ford GT.

Prodej nových vozů Ford a autorizovaný servis Ford naleznete v našem showroomu Louda Auto v Kolíně (Havlíčkova ulice 158), který slouží pro region středních Čech i majitele Fordů z Prahy. 

Kontaktujte nejbližší pobočku

Akční nabídky Ford

FordPass a FordPass Connect

Mějte přehled o svém voze jednoduše z vašeho telefonu. Ať už jste kdekoliv. Objevte všechny výhody vlastnictví vozu Ford. Naše aplikace FordPass nabízí jedinečnou možnost, jak mít všechny důležité informace na dosah ruky.  Rozšíření aplikace o služby FordPass Connect dále přináší ještě větší požitek a radost z každodenního používání vozu Ford.

FORD MUSTANG MACH-E již na našem salonu v Kolíně

100% ELEKTRICKÝ. 100% CHARAKTER. Díky designovým prvkům vozu Ford Mustang, které okamžitě budí pozornost, a dokonalé konektivitě, která se neustále vyvíjí, se znovu zamilujete do řízení.

NA ÚVĚR S ÚROKEM JEN 1,99 %

Vsaďte na spolehlivost a odolnost vozů Ford Transit a Transit Custom. Tyto legendární dodávky se vyrábí v mnoha verzích lišících se délkou a výškou, ale také počtem sedadel. Podle vašich potřeb si tak můžete zvolit klasický Van určený pro přepravu nákladu nebo některou z verzí, které nabízí 5-9 sedadel. Ford Transit je k dispozici také jako podvozek, vhodný pro nejrůznější nástavby, a 14-18místný BUS.
Další akční nabídky Ford

Akční skladové vozy Ford

Kontakt na pobočky Louda Auto - Ford

Kolín - Havlíčkova ul. 158

Kolín

Havlíčkova ul. 158
Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00